Microsoft na rynek wypuszcza nie tylko oprogramowanie

 

Microsoft na rynek wypuszcza nie tylko oprogramowanie. Ale też sprzęty elektroniczne takie jak choćby Microsfot Lumia -smartfon z systemem Windows Phone czy przenośne komputery-tablety Microsoft Surface (więcej tutaj: https://itnes.pl/notebooki/notebooki-microsoft/). Można je znaleźć w wersjach Surface Studio, Surface Laptop, Surface Pro czy Surface Book. Każdy z nich jest super wydajny i mobilny. Ale dedykowane są do innych zadań.

Rodzina Surface

Przykładowo Surface Hub służy do wykorzystania przy telekonferencjach. A Surface Studio jest świetnym narzędziem dla rysowników, projektantów, architektów czy po prostu kreślarzy. Surface Laptop sprawdzi się jako super lekki ultrabook, który umożliwi pracę w każdych warunkach, zwłaszcza u osób podróżujących non stop i potrzebujących wydajnego, ale bardzo lekkiego komputera, który nie zabierze dużo miejsca i kilogramów w bagażu. Dostępny jest także Surface Book, czyli hybrrydowy PC. Jednak flagowcem jest zdecydowanie Surface Pro.

Surface Pro sprzęt do zadań specjalnych

Surface Pro to tak naprawdę urządzenie w stylu tabletu z dodatkową klawiaturą, myszką czy rysikiem. Jednak to zdecydowanie coś więcej niż tylko tablet, Obecnie jest to najlepsza hybryda na rynku, dla osób wymagających oraz korzystających z tego typu urządzeń w pracy zawodowej. Można z niego korzystać na jednym ładowaniu nawet do 13,5 godziny. Nowy model Surface Pro ma 8,5 mm grubości i waży zaledwie 0,77 kg. Do tego ma zainstalowany procesor Intel Core U 7-generacji. Wybrać można model z 4 GB, 8 GB lub 16GB pamięci LPDDR3. Do tego dochodzi dysk SSD NVMe w wersjach do wyboru: 128 GB, 256 GB, 512 GB lub 1024 GB. Oczywiście dostępna jest też kamera i 8MP aparat. Łączyć się można za pomocą Wi-Fi czy Bluetooth. A przenosić dane za pomocą kart micro SDXC. Dostępna jest też wersja z modułem 4G LTE. Ekran w tym urządzeniu ma 12,3 cala.

 

Autor zdjęcia: Sinchen.Lin
© 2017 Trial Wszelkie prawa zastrzeżone.